Küpsiste pollitika

Küpsiste poliitika kohta

Selles küpsise poliitikas selgitatakse, mis on küpsised ja kuidas me neid kasutame, milliseid küpsiseid me kasutame, st teavet, mida kogume küpsiste abil ja kuidas seda teavet kasutatakse, ning kuidas kontrollida küpsiste eelistusi. Lisateavet selle kohta, kuidas me teie isikuandmeid kasutame, säilitame ja turvame, leiate meie privaatsuspoliitikast.
 

Võite igal ajal muuta või tühistada oma nõusoleku meie veebisaidi küpsiste deklaratsioonis.
Lisateavet selle kohta, kes me oleme, kuidas saate meiega ühendust võtta ja kuidas me isikuandmeid töötleme, leiate meie privaatsuspoliitikast.
Teie nõusolek kehtib järgmistele domeenidele: www.laagrirehvivahetus.ee

 

Mis on küpsised?

Küpsised on väikesed tekstifailid, mida kasutatakse väikeste teabeosade salvestamiseks. Need salvestatakse teie seadmesse, kui veebisait on teie brauserisse laaditud. Need küpsised aitavad veebisaidi õigesti toimida, muuta see turvalisemaks, pakkuda paremat kasutuskogemust ja mõista, kuidas veebisait toimib ning analüüsida, mis töötab ja kus vajab parandamist.
 

 

Kuidas me küpsiseid kasutame?

Nagu ka enamik veebiteenuseid kasutab ka meie veebisait mitme osapoole ja kolmanda osapoole küpsiseid. Esimese osapoole küpsised on enamasti vajalikud veebisaidi õigeks toimimiseks ja need ei kogu teie isikut tuvastavaid andmeid.
 

Meie veebisaidil kasutatavad kolmanda osapoole küpsised on mõeldud peamiselt selle mõistmiseks, kuidas veebisait toimib, kuidas te meie veebisaidiga suhtlete, meie teenuste turvalisuse tagamiseks, teile asjakohaste reklaamide pakkumiseks ja kokkuvõttes parema ja parema kasutaja pakkumiseks kogemusi ja aitavad kiirendada teie tulevast suhtlemist meie veebisaidiga.

 

Mis tüüpi küpsiseid me kasutame?

Oluline: mõned küpsised on hädavajalikud, et saaksite meie saidi täielikku funktsionaalsust kogeda. Need võimaldavad meil säilitada kasutaja sessioone ja ennetada turvaohte. Nad ei kogu ega hoiusta isiklikke andmeid. Näiteks võimaldavad need küpsised teil oma kontole sisse logida, tooteid oma ostukorvi lisada ja turvaliselt kassast välja maksta.
 
Statistika: need küpsised salvestavad teavet, näiteks veebisaidi külastajate arv, kordumatute külastajate arv, milliseid veebisaidi lehti on külastatud, külastuse allikas jne. Need andmed aitavad meil mõista ja analüüsida, kui hästi veebisait toimib ja kus see vajab parandamist.
 
Funktsionaalsed: need on küpsised, mis aitavad meie veebisaidil teatud mitteolulisi funktsioone. Need funktsioonid hõlmavad sisu, nagu videod, kinnistamist või veebisaidi sisu jagamist sotsiaalmeedia platvormidel.
 
Eelistused: need küpsised aitavad meil salvestada teie seaded ja sirvimiseelistused, näiteks keele-eelistused, et teil oleks tulevaste veebisaidi külastuste osas parem ja tõhusam kogemus.
 

 

Kuidas saan kontrollida küpsiste eelistusi?

Kui otsustate hiljem oma eelistusi muuta, siis võite klõpsata Küpsiste poliitika lehel lingile „Hallake oma nõusolekut”. See kuvab uuesti nõusolekuteate, mis võimaldab teil oma eelistusi muuta.
 

Lisaks pakuvad erinevad brauserid erinevaid meetodeid veebisaitide küpsiste blokeerimiseks ja kustutamiseks. Küpsiste blokeerimiseks ja kustutamiseks saate oma brauseri seadeid muuta. Lisateavet küpsiste haldamise ja kustutamise kohta leiate aadressilt wikipedia.org, www.allaboutcookies.org.